Poetický večer 30.05. 2018

Ve středu 30.05. 2018 proběhl další večer zasvěcený poezii a muzice. 
O autory opět nebyla nouze, ač básnířka Zolli nemohla přijít.   
Program byl nabitý, diváků, vystupujících i pití bylo tedy dostatek.
Mimo básní zazněla i krátká povídka a byla představena báseň od nepřítomného autora Michala (samozřejmě to měl svědomí Matěj Ptáček). 
Pro konto BARIÉRY se vysbíralo úžasných 750,- Kč.
Mockrát děkujeme! 

VYSTOUPILI: 

HUDEBNÍ HOST
________________________________________________________________________
Joys From Lost

https://www.facebook.com/joysfromlostcz/
https://www.youtube.com/watch?v=xeqBIp7q0Zc
Dvojice Joys from Lost přijela z Olomouce.
Zpěvačka Anička má zkušenosti z křesťanských kapel, ve kterých dříve působila a zpěvák a kytarista Dawey hraje v rockových kapelách. Dohromady se hudebně dali během buskingu v historickém centru Verony a po návratu domů začali koncertovat spolu. Hrají rockovou muziku, která sem tam vybočí k popu nebo southern rocku.  
________________________________________________________________________
BÁSNÍCI
________________________________________________________________________

1. Mikoláš Štrajt
na internetech známý jako Severák - bývalý básník a budoucí filmař / předstírá, že je fotograf / v zimě hraje loutkové divadlo a v létě provází po Praze / píše, aby se nezbláznil.

2. Pája Borská
Pája Borská je z Brna, ale nyní je v Praze. Píše krátké poetické texty bez názvu a s názvem. Má ráda smutné a stručné, ale hutné básníky a krajinu po dešti. Studuje bohemistiku.
3. Andy Koudelková
Žije na vesnici kousek za Prahou a studuje na obecném gymnáziu v Brandýse nad Labem. Většinu času ale tráví v Praze, kde se věnuje svým oblíbeným činnostem - vysedáváním u kafe či vína s knihou (preferuje klasiku) a navštěvování divadel.
Píše již odmala - když byla mladší, několikrát se umístila v literární soutěži - ač se její poezie a tvorba obecně s věkem měnila. Začala s dětskými rýmovanými básněmi a nyní jsou její básně tvořeny převážně z kratších textů, které pojednávají o jejím rozpoložení a dojmech ze společnosti kolem.

Další: 
Adam Vostárek
Matěj Ptáček
Michal (představený Matějem)
Natálie Dočekalová

FOTOGRAFIE POŘÍDILA ANDY KOUDELKOVÁ